Infolinka: 02 5950 5950

Vyhľadanie spojenia


Google Mapy s funkciou vyhľadávania spojenia

V spolupráci so spoločnosťou Google sme spustili funkciu Verejná doprava. Priamo vo svojom počítači alebo v mobile si môžete jednoducho vyhľadať trasu verejnej dopravy, konkrétne zastávky, ako aj prehliadať cestovné poriadky.

Hopin

Funkcia MHD v aplikácií Hopin ti umožní vidieť reálnu polohu všetkých vozidiel MHD v Bratislave. Vidíš, kde sa práve nachádza električka, autobus či trolejbus. Môžeš si pozrieť grafikony na jednotlivých zastávkach a máš vždy aktuálne informácie o najbližších spojoch a zastávkach. Aplikáciu Hopin pre mobilné zariadenia nájdete v sekcií Mobilné aplikácie.


Ubian

Výhodami vyhľadávania cez Ubian sú možnosti navigovania z akéhokoľvek miesta na adresu, nielen zastávku a prehľadné zobrazenie informácií o doprave na mape.
Ubian vo verzií pre mobilné zariadenia, rozširuje možnosti vyhľadávania. Viac v sekcii Mobilné aplikácie.

DP Bratislava a.s.

Užívateľsky jednoduché vyhľadávanie s rozšírenými informáciami o cestovných poriadkoch pre všetky linky, prehľad liniek a zástaviek MHD. Mobilná aplikácia umožňuje zobrazenie online pohybu vozidiel. Aplikáciu DP Bratislava nájdete v sekcii Mobilné aplikácie.


imhd.sk

Na stránkach imhd.sk nájdete okrem možnosti vyhľadania spojenia aj ďalšie informácie o verejnej doprave, ako sú mapy liniek. Imhd.sk poskytuje pre cestujúcich aj mobilnú aplikáciu, ktorú nájdete v sekcií Mobilné aplikácie.