DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ DPB 2022 - DEPO JURAJOV DVOR


Pre malých aj veľkých fanúšikov verejnej dopravy sme pripravili bohatý zábavný program. Tentokrát vás privítame na odstavnej ploche trolejbusov, kde na vás v čase od 10:00 do 17:00 čakajú skvelé zážitky.

PROGRAM POČAS CELÉHO DŇA 

Pripravená bude prehliadka vozidiel z flotily DPB, ale aj historické vozidlá, ktoré vypravujeme pri špeciálnych príležitostiach. Počas celého dňa môžete navštíviť naše tvorivé dielne, zaskákať si na nafukovacích hradoch, odniesť si fotografiu z nášho foto-kútiku, oddýchnuť si v našej chill-out zóne v parčíku pri Vile Jurajov Dvor. Nahliadnuť môžete do dielne električiek, pozrieť si natrolejovanie trolejbusu. Po depe vás povozíme Cabrio busom počas komentovaných prehliadok. Vyskúšať môžete aj prejazd umývarkou.
Fanúšikovia MHD sa môžu tešiť aj na náš merch, ktorý budeme predávať v našom fanshope. Vodiči autobusov si zmerajú svoje zručnosti v dopravných disciplínach. 
Záujemci o prácu môžu priamo v stane DPB využiť prítomnosť zamestnancov personálneho oddelenia. Celý deň si budete môcť zasúťažiť o električenky po splnení našej pečiatkovej výzvy.

KULTÚRNY PROGRAM 

10:00 Bubnová show Campana Batucada - otvorenie podujatia
10:30 Sníček Hugo
11:30 Funny Fellows
11:30 Show detom
12:00 Lukáš Adamec
13:15 show Detom
14:00 Kmeťoband
15:30 Smola a Hrušky

GASTRO ZÓNA 

Počas celého dňa si môžete pochutnať na langošoch, cigánskej alebo palacinkách. Energiu vám dodá naša kaviarnička. Tešiť sa môžete aj na skvelú zmrzlinu a cukrovú vatu. S chuťovými pohárikmi sa zahrajú vinári.

#naDODsMHD

Auto nechajte doma, počas soboty totiž vypravíme okrem bežných liniek aj mimoriadne linky:

X63 Hlavná stanica - Pod stanicou – Karpatská - Račianske mýto - Trnavské mýto - Zimný štadión – Bajkalská – Sabinovská - Klientske centrum – Slovinská - Pri strelnici – Vihorlatská - Depo Jurajov dvor - Depo Jurajov dvor
Cestovný poriadok linky X63 nájdete TU
X4 Nám. Ľ. Štúra - Šafárikovo nám. - Centrum – Mariánska - Americké nám. – Krížna - Trnavské mýto – Česká - Nová doba - MiÚ Nové Mesto – Kuchajda – Odborárska -Magnetová - Depo Jurajov dvor

Cestovný poriadok linky X4 nájtete TU

Areál vozovne bude pre verejnosť otvorený z Vajnorskej, Bojnickej a z ulice Pri dvore.

Všetko dôležité nájdete aj tu: https://fb.me/e/1YIQfpsyx

Výhercovia súťaže o predplatný cestovný lístok (električenku)

1x ročný PCL Juraj Gašpar
3x 90 dňový PCL Martin Holubčík
Ľubomír Man
Agáta Krišková
5x 30 dňový PCL Ľubomíra Briatková
Amy Kupcová
Beáta Strašiftáková
Marek Terneni
Katarína Vargová