Hľadáme nových vodičov autobusov. Záujemcom ponúkame férový plat a množstvo benefitov


Slovenskí i zahraniční dopravcovia dlhodobo riešia problém s nedostatkom profesionálnych vodičov a pretrvávajúca neistota v súvislosti s pandémiou ho iba prehĺbila. My však ponúkame stabilnú prácu s dlhoročnou tradíciou a záujemcov prijmeme do svojich radov nielen do trvalého pracovného pomeru, ale aj na kratšie úväzky.

Budúcich vodičov oslovujeme aj mimoriadne bohatými benefitmi, medzi ktoré patrí výhodné cestovné pre seba a rodinu, Multisport karta, no aj príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier), odmeny pri rodinných i pracovných jubileách, či iné motivačné príspevky, napríklad za jazdu bez nehody.

„Pre zabezpečenie komfortnej prevádzky autobusov by sme potrebovali prijať zhruba 60 vodičov. Keďže pracovný trh dnes neponúka také množstvo profesionálne vyškolených vodičov, všetkým záujemcom preplatíme náklady na školenia a vodičský preukaz si môžu spraviť v našej podnikovej autoškole. Vítaní sú u nás všetci, a to bez rozdielu nadobudnutých skúseností,“ povedal Martin Rybanský, predseda predstavenstva DPB a.s.

Vodič automaticky získa kompletnú pracovnú uniformu a všetky školenia. Povinné zdravotné prehliadky a administratívne náklady preplatíme budúcim vodičom. V neposlednom rade organizujeme pravidelne spoločenské a športové aktivity na utuženie kolektívu.

Kritériom pre prijatie je minimálny vek 24 rokov, vodičský preukaz minimálne sk. B, bezúhonnosť, odborná, zdravotná a psychická spôsobilosť. Záujemcovia o prácu vodiča môžu zaslať svoj životopis prostredníctvom inzertného pracovného portálu alebo priamo na adresu personalne@dpb.sk .

NÁBOROVÝ DEŇ

Túto sobotu 20.11.2021 od 10:00 do 14:00 bude vo Vozovni Jurajov Dvor (Trnávka) pripravený NÁBOROVÝ DEŇ pre všetkých záujemcov o prácu vodiča autobusu. Rozdiel medzi šoférovaním auta a autobusu si budú môcť ešte pred jazdou v reálnej premávke vyskúšať na vlastnej koži tí, ktorí dosiahli vek minimálne 24 rokov a sú držiteľmi vodičského preukazu minimálne sk. B. Pre záujemcov sú pripravené jazdy zručnosti pod dozorom skúseného inštruktora podnikovej autoškoly v uzavretom areáli DPB. Na mieste bude stánok personálneho oddelenia, a teda budúci vodiči sa dozvedia všetko potrebné o práci v podniku.

Vzhľadom na obmedzené možnosti parkovacích miest odporúčame pri ceste na náborové podujatie využiť dostupnosť liniek 4, 57, 63 a 65. Areál vozovne bude sprístupnený z Bojnickej ulice, a to len záujemcom, ktorí spĺňajú vyššie uvedené kritériá.

v týchto dňoch hľadáme nových vodičov autobusov. Záujemcom ponúkame férový plat a množstvo benefitov. Napríklad preplatenie kurzu na rozšírenie vodičského oprávnenia, nadčasov aj nad rámec zákona, pomoc s ubytovaním, ale aj odmenu za odporučenie „kamaráta“. Vodiči a vodičky dopravného podniku si môžu zarobiť od 1 300 až do 1 800 Eur (brutto). Nástup je ihneď.