Nový dizajn e-shopu pre čipové karty DPB


Viac možností registrácie a prihlásenia 

Do e-shopu sme pridali nové možnosti registrovania a prihlasovania sa. Okrem klasického zadania e-mailu a hesla umožňuje eshop aj prihlásenie prostredníctvom konta Google alebo Facebookového konta.

Možnosť pripojiť k účtu viacero čipových kariet alebo preukazov študenta

Vďaka možnosti pridať do jedného účtu viaceré karty, vrátane kariet ISIC, máte prehľad o platnosti električeniek či hodnote kreditu na kartách celej svojej rodiny. Kúpa nových električeniek je vďaka tomu otázka niekoľkých sekúnd.

Všetky informácie o karte na jednom mieste

Vynovená verzia e-shopu prináša aj sprehľadnenie informácii o karte a cestovných lístkov na nej. Na jednom mieste si tak môžete skontrolovať nielen stav kreditu či platnosť električenky, ale platnosť zliav na jednotlivých kartách. Naďalej zostávajú v ponuke aj cestujúcimi obľúbené notifikácie o konci platnosti električenky či čipovej karty. Zároveň je v rámci účtu možné predĺžiť si už platnú električenku na ďalšie obdobie, dobiť kredit na kartu, alebo zakúpiť úplne novú električenku na iné zóny alebo čas ako platí tá predchádzajúca.

Medzi ďalšie novinky patrí aj pridanie histórie karty. V novom eshope si môžete skontrolovať nielen objednávky v eshope, ale aj zakúpené cestovné lístky na čipovej karte pridanej k Vášmu profilu. V rámci prehľadu sa zobrazuje nielen číslo linky, čas nákupu či druh zakúpeného cestovného lístka, ale pridali sme aj možnosť stiahnutia daňového dokladu.

Mobilná responzivita

Samozrejmosťou novej verzie eshopu je aj jej prispôsobenie pre mobilné zariadenia. Kúpa električenky či iný úkon je vďaka tomu otázka niekoľkých sekúnd. Odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Stačí mať vo vrecku telefón.

Vyskúšajte vynovenú verziu e-shopu pre bezkontaktné čipové karty Dopravného podniku Bratislava a ISIC karty s množstvom funkcií, ktoré vám uľahčia nákup a správu dopravnej karty.