Trolejbusový deň v Depe Hroboňova - BMD 2024


Strávte príjemný deň v našom Depe Hroboňova pri Horskom parku!

V sobotu 20.4.2024 otvárame brány nášho Depa Hroboňova v rámci podujatia Bratislavské mestské dni 2024. Radi vás, milí priaznivci, privítame v našom areáli, ktorý je domovom trolejbusov a elektrobusov.

Na odstavnej ploche budú prichystané naše najnovšie trolejbusy, ktoré si budete môcť prehliadnuť do najmenších detailov. Samozrejmosťou je už obľúbený prejazd umývacou linkou či ukážky natrolejovania.

Pripravili sme si pre vás diskusie o práci vodiča a o tom, čo všetko sa skrýva za tým, kým si sadnete napríklad za volant MEGAtrolejbusu. Záujemcovia o prácu v DPB môžu navštíviť náš náborový stánok. Naši najmenší fanúšikovia sa určite potešia tvorivým dielňam počas celého dňa.

Určite nevynechajte ani návštevu nášho Šoto-Shopu, v ktorom sme si pripravili zaujímavé novinky.

Hladoši si môžu pochutnať na šiškách a langošoch od @jasomlangos a energiu vám dodá @Pan Kraliček . O pitný režim sa postará fontánka s pitnou vodou.

PROGRAM

10:00 Otvorenie brán Depa Hroboňova
11:30 DPB Talks
14:30 DPB Talks
17:00 Ukončenie podujatia

AKO SA K NÁM DOSTANETE

Na cestu do Depa Hroboňova môžete využiť ekologické trolejbusy na linkách 44, 47 a H, ktoré vás pohodlne dovezú až na zastávku Depo Hroboňova. Ako sprievodný počas soboty aj nedele (20. 4. 2024 - 21. 4. 2024), spúšťame aj historické linky H, A, M.

Sledujte naše podujatie na Facebooku pre najnovšie novinky.


MAPA HISTORICKÝCH LINIEK

CESTOVNÉ PORIADKY HISTORICKÝCH LINIEK


PRVÝ PARNÝ DEŇ

Železničné múzeum Slovenskej republiky 20. apríla 2024 privíta vo svojom areáli v starom rušňovom depe Bratislava východ prvých návštevníkov v tomto roku. Dopravný podnik Bratislava preto vypraví historickú linku R Detvianska – Východné.