Trolejbusový deň vo vozovni Hroboňova - BMD 2022


Čo sme si pre vás pripravili?
  • Štýlovú kaviareň v trolejbuse
  • Zábavný fotokútik
  • Výstavu trolejbusov
  • Predaj oblečenia a darčekových predmetov DPB
  • Jazdu cez trolejbusovú umyvárku (11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00)
  • Ukážky natrolejovania (11:30, 12:30, 13:30, 14:30, 15:30)
  • Maľovanie na tvár a vyfarbovanie tričiek pre deti
  • Cukrovú vatu, balóny a ďalšie darčeky pre deti
  • Jazdu historickými vozidlami po celom meste
Pre záujemcov o prácu vodiča autobusu, trolejbusu i električky budeme mať pripravený aj náborový stánok personálneho oddelenia, ktorý poskytne všetky potrebné informácie pre potencionálnych uchádzačov. Záujemcovia si budú môcť vyskúšať v areáli vozovne aj jazdu pod dohľadom nášho skúseného inštruktora z autoškoly. Podmienkou účasti na skúšobnej jazde je vek minimálne 24 rokov a vodičské oprávnenie skupiny B.
„Opäť dávame našim obyvateľom a návštevníkom Bratislavy možnosť nazrieť do našich priestorov, oboznámiť sa s fungovaním MHD a zažiť príjemný víkend. Tento rok prvýkrát odhaľujeme naše menšie Depo Hroboňova. Od ostatných vozovní sa odlišuje tým, že v ňom garážujeme prioritne trolejbusy. Počas víkendu odporúčam nechať auto doma a využívať posilnené linky hromadnej dopravy, a rovnako skúsiť jazdu jedným z historických vozidiel,“ povedal Martin Rybanský, predseda predstavenstva DPB a.s.

Vzhľadom na zvýšený počet cestujúcich bude počas víkendu tiež posilnená kapacita vybraných liniek MHD. Na linkách 29, 31 a 32 premávajúcich k Hradu Devín a k Zoologickej záhrade budú skrátené intervaly medzi spojmi.
Aby vám nič dôležité neušlo sledujte novinky na facebooku https://fb.me/e/1r9DJwQ7i
Tešíme sa na vás!

Cez víkend vás zvezieme aj historickými vozidlami

V rámci celomestského podujatia Bratislavské mestské dni, ktoré sa uskutočnia už tento víkend 23. – 24.4. vypravíme do premávky historické vozidlá, ktoré vás bezplatne prevezú centrom mesta. Môžete sa tešiť na nasledovné historické autobusy, trolejbusy a električky:

🚋Električková linka A okružná trasa: JESENSKÉHO - Špitálska ul. - Krížna ul. - Vazovova ul. - Blumentál - Obchodná ul. - Kapucínska ul. - tunel - nábrežie - Mostová ul. - JESENSKÉHO.

BMEŽ #31 (+vlečný vozeň 135 v Sobotu)

DPMB #38 (+vlečný vozeň 135 v Nedeľu)

ČKD Tatra K2 #317

🚎Trolejbusová linka H okružná trasa: DEPO HROBOŇOVA, Búdková, Mudroňova, Palisády, Hodžovo nám., Kollárovo nám., Mickiewiczova, Ul. 29. augusta, Cintorínska, Rajská, Dunajská, Ul. 29. augusta, Mickiewiczova, Kollárovo nám., Hodžovo nám., Palisády, Mudroňova, Búdková, DEPO HROBOŇOVA.

Škoda 9 Tr #53

Škoda Sanos S 200 #6505

Škoda 14 Tr

Škoda 15 Tr

🚌Autobusová linka M okružná trasa: HLAVNÁ STANICA, Nám. Franza Liszta, Šancová, Štefánikova, Suché mýto, Hurbanovo nám., Nám. SNP., Špitálska, Rajská, Dunajská, Mlynské nivy, Košická, Most Apollo, Einsteinova, Viedenská cesta, Most SNP, Staromestská, Štefánikova, Šancová, Nám. Franza Liszta, HLAVNÁ STANICA

Škoda 706 RTO #236

Karosa ŠM 11 #3350

TAM 272 A 180 M #1414

Karosa B 741 CNG

🚌Autobusová linka R trasa (sobota): RUŠNOVÉ DEPO I., Dopravná, Pri Šajbách, Stolárska, Žitná, Detvianska, kruhový objazd, Detvianska, Trávna, Koľajná, Pri Šajbách, Dopravná, RUŠNOVÉ DEPO I.

Karosa B 741 CNG

MAN NG 313 #320x

Cestovné poriadky nájdete pod mapami

  

Cestovný poriadok 

Cestovný poriadok linka A  
Cestovný poriadok linka H
Cestovný poriadok linka M
Cestovný poriadok linka R

Najčítanejšie správy