Zmeny na Prístavnom moste: Linky 96, 98 a 196


Dotknuté linky MHD budú presmerované nasledovne:

Linky 96 a 196 v smere na Prokofievovu po obslúžení zastávky „Prievozská“ pôjdu priamo po Bajkalskej ul. a pred riadnou zastávkou „Prístavný most“ odbočia vpravo (ako linka 87) na ulicu Mlynské nivy, kde obslúžia zastávku „Prístavný most“ v náhradnej polohe. Následne pokračujú priamo, na kruhovom objazde na Plynárenskú, Prístavnú a Košickú ulicu, cez Most Apollo, po Dolnozemskej ceste, Gettingovej, Mamateyovej a Furdekovej ulici, kde sa od zastávky „Lachova“ napoja na riadnu trasu.
V smere Letisko / ŽST Nové Mesto pôjdu bez zmeny trasy.

Linka 98 v smere na Jasovskú po obslúžení zastávky „Mliekarenská“ pôjde priamo po Bajkalskej ul.,a pred riadnou zastávkou „Prístavný most“ odbočia vpravo (ako linka 87) na ulicu Mlynské nivy, kde obslúžia zastávku „Prístavný most“ v náhradnej polohe. Následne pokračujú priamo, na kruhovom objazde na Plynárenskú, Prístavnú a Košickú ulicu, cez Most Apollo, po Dolnozemskej ceste, kde sa od zastávky „Ekonomická univerzita“ napojí na riadnu trasu.
V smere OD Slimák pôjde bezo zmeny.

Vodiči pri jazde po obchádzkovej trase obslúžia všetky zastávky po trase podľa ich charakteru – „Prístavný most“ v náhradnej polohe, „Plynárenská“, „Most Apollo“, „Ekonomická univerzita“, „Bulíkova“ a „Šustekova“.
Zastávka „Bosákova“ v smere jazdy Prokofievova linkami 96 a 196 v čase výluky nebude vôbec obsluhovaná.

Zmena: Termín začiatku výluky sa posunul na nedeľu 16. 2. 2020 od cca. 20:00.